DOM P - galeria 1

DOM P

projekt wnętrz, elewacji i zagospodarowania terenu

projekt: 2017
realizacja: 2018
lokalizacja: Racibórz
klient: prywatny
zdjęcia: krea.tina


Dom jednorodzinny z ogrodem dla czteroosobowej rodziny.

Projekt dotyczył głównie wnętrz domu, ale również elewacji i terenu przy budynku. Dom był w stanie surowym. Prosta i nowoczesna bryła z dwuspadowym dachem. Głównym założeniem było stworzenie domu minimalistycznego, bez zbędnych dekoracji ale również przytulnego z użyciem naturalnych materiałów takich jak drewno. 

Udało się stworzyć przestronne i funkcjonalne przestrzenie. Pomieszczenia są jasne za sprawą dużej ilości przeszkleń ale również jasnej kolorystyce wnętrz, która została przełamana ciemnymi akcentami, drewnianym wykończeniem oraz surowością betonu. Podobne wykończenie zostało zastosowane we wnętrzu oraz na zewnątrz. Monochromatyczne barwy stanowią tło dla dużej ilości roślin oraz grafik wykonanych częściowo przez córkę właścicieli. Projekt zakładał dopracowanie każdego pomieszczenia oraz szczegółu co zostało dopilnowane przy pracach wykończeniowych. 

Wnętrze jest przytulne i funkcjonalne. Proste i minimalistyczne przestrzenie przeplatają się z przedmiotami codziennego użytku dzięki czemu wszyscy domownicy czują się w tutaj swobodnie. 


zakres:
> projekt koncepcyjny
> projekt wykonawczy
> nadzory autorskie